„Green Bay Packers“ laimėjo „Super Bowl XLV“

2011 m. Vasario 10 d

„Green Bay Packers“ išsilaikė prieš savo komandą ir iškovojo „Super Bowl XLV“ (45) pergalę prieš Pitsburgo „Steelers“ komandą 31-25. Tai buvo įdomus žaidimas, kurį pasiekė paskutinis Pitsburgo važiavimas, kai liko mažiau nei dvi minutės laiko. „Green Bay“ gynyba sulaikė Pitsburgo puolėją ir saugą Beną Rothlisbergerį, išsaugodama savo pranašumą ir suteikdama pergalę „Super Bowl“.

Žaidimas buvo kupinas įdomių akimirkų, įskaitant perėmimą ir 37 jardų sukčiavimą, kai „Green Bay“ žaidėjas Nickas Collinsas vėlavo pirmąjį kėlinį. Tai galėjo būti pagrindinis žaidimo žaidimas. Atrodė, kad Pitsburgas niekada negrįžo iš šios apyvartos. Pirmojo kėlinio pabaigoje įvykęs paskutinės minutės smūgis, kurį Rothlisbergeris metė Hinesui Wardui, išlaikė Pittsburgo žaidimą ir suteikė viltims vilties per kėlinį.

Trečiasis kėlinys buvo visas Pitsburgas. Rashardas Mendenhallas pelnė vienintelį rezultatą ir Green Bay persvara sumažėjo iki keturių taškų 21-17. Tačiau „Green Bay“ ir jų saugas Aaronas Rogersas perėmė kontrolę ketvirtame kėlinyje ir užbaigė žaidimą laimėdami 31-25.

Aaronas Rogersas, gynėjas už „Packers“, buvo išrinktas naudingiausiu žaidėju (MVP) už žaidimą. Jis visą parą praleido 304 jardus ir 3 prisilietimus. Bene svarbiausia jo statistika buvo ne perėmimai. Pittsburgas metė 2 perimtus kamuolius ir 1 kartą suklupo. Jų trys apyvartos, palyginti su „Green Bay“ nulinėmis apyvartomis, buvo pagrindinis žaidimo skirtumas.

„Green Bay Packers“ žaidimo metu turėjo įveikti keletą didelių traumų. Jie žaidimo pradžioje prarado gynybos lyderį Charlesą Woodsoną ir pagrindinį imtuvą Donaldą Driverį. Tačiau „Packers“ neįveikti traumų nėra naujiena. Jų komanda visus metus buvo apipinta traumomis, įskaitant sezono pradžioje prarastą pradinį bėgimą ir įtemptą pabaigą.

Nors sezono pabaigoje „Packers“ buvo geriausia komanda, jie turėjo sunkiai dirbti, kad tik patektų į atkrintamąsias varžybas. Jie turėjo laimėti paskutines dvejas rungtynes, kad patektų į pakaitos simbolių komandą, o atkrintamosiose varžybose jie buvo užimti šešta geriausia komanda. Jie taip pat turėjo antrą jauniausią NFL komandą. Galų gale jie buvo paskutinė stovėjusi komanda ir galėjo parsivežti „Lombardi Trophy“ namo (NFL čempiono trofėjus, kuris iš tikrųjų pavadintas buvusio „Packer“ trenerio Vince'o Lombardi vardu).