Snieglentininkas ir riedlentininkas

Shaunas White'as įsiveržė į snieglenčių sporto sceną būdamas 14 metų. Vos po dvejų metų, 2002 m., Jis pradėjo laimėti medalius „X“ žaidynėse ir nuo to laiko iškovojo medalį kiekvienais metais. Jis laikomas vienu geriausių visų laikų snieglentininkų.

Snieglenčių simbolisŠaunas į riedlentes ir snieglenčių sportą įsitraukė stebėdamas savo vyresnįjį brolį Džesį. Jis praktikavo riedlentę vietiniame YMCA riedlenčių parke. Snieglenčių sportą jis pradėjo būdamas 6 metų. Būdamas 5 metų Shaunas turėjo atlikti dvi širdies operacijas dėl širdies ydų. Jis pasveiko, kad taptų vienu iš aukščiausio lygio sportininkų. Šiandien, įkopęs į dvidešimtmetį, Shaunas yra savo žaidimo viršūnėje, laimėdamas čempionatus ir varžybas visame pasaulyje tiek snieglenčių, tiek riedlenčių srityje.

Ar Shaunas White'as yra tik snieglentė?

Ne. Iš tikrųjų Shaunas taip pat yra patyręs riedlentininkas. Jis iškovojo tris medalius: bronzą, sidabrą ir auksą „X“ žaidynėse riedlentės „vert“ varžybose.

Kas yra Shauno White'o slapyvardis?

Shaunas White'as kartais vadinamas skraidančiu pomidoru. Jis turi ilgus, storus raudonus plaukus, kurie, kartu su skraidančiomis išdaigomis ant snieglentės ir riedlentės, pelnė „Flying Tomato“ pravardę.

• 2 olimpinis auksas
2012 m. Shaunas pelnė pirmąjį geriausią 100 balų rezultatą superpipe snieglenčių bėgimo metu. Jis taip pat laimėjo kitas snieglenčių varžybas, tokias kaip 2007 m. „Burton Global Open Championship“ ir „TTR Tour“ čempionatas.

Ar Shaunas White'as turi parašų gudrybių?

Shaunas pirmasis vertikalių riedlenčių varžybose nusileido „Cab 7 Melon Grab“. Jis taip pat pirmasis nutūpė kėbulo priekinę 540 priekinę dalį, vadinamą „Armadillo“.